background

Bağlar Kombi Servisi

Bağlar Kombi Servisi
Bağlar Kombi Servisi: 7/24 acil klima ustası klima kompresörü devreye girip çıkıyor sorunu hakkında tecrübe sahibidir. Klimanın göz seviyesinden yukarı monte edilmesi tavsiye edilir. Genel olarak klima arıza şikayetleri; klimamdan ses geliyor, klimam gaz kaçırıyor, klimam su kaçırıyor, klimam aşırı gürültülü çalışıyor, klimam ısıtmıyor, klimam soğutmuyor,. Klima soğuk ayarı yapılırken mekanda istenen sıcaklığın göz önünde bulundurulması gerekir. Klima 5301 hatası veriyor ise kompresör akımında anormallik vardır. Klimamın kompresörü termik attırıyor sa 180 volttan düşükse gerilimin yükselmesi beklenir veya gerilim regülatörü kullanılır. Klima H9 hata kodu ve çözümü için teknik servisinden fiyat bilgisi alınız. Web sitemizi ziyaret ederek klima bakım ve temizliği nasıl yapılır hakkında en iyi bilgiye ulaşabilirsiniz. klimaların arıza kodları modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Temiz hava dolaşımı sağlayan bir klima sistemine sahip olmak istiyorsanız klima temizleme spreyi kullanabilirsiniz. Klima servisi uygulamalarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Klima Servisimizden Almış olduğunuz klima servis hizmetlerinizi bir yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Klima çalışmadığı durumlarda genellikle ilk kontrol edilen değil, son kontrol edilen parça klima kompresörü olmaktadır. Kaliteli bakım ve onarım olan yerde servisimizin hizmetlerini bulacaksınız. Klimalar eskiden lüks tüketime giren özel cihazlar arasında yerini alırken günümüzde özellikle yaz ve kış mevsimlerinde oldukça yaygın kullandığımız elektronik cihazlar arasında yerini almıştır. Klima ECONO modu, maksimum güç tüketimi değerini sınırlandırarak verimli çalıştırmayı mümkün hale getirir. Klima işaretleri incelenerek arızalar hakkında önceden haberdar olunabilir. Klimanızdan U8 arızası aldığınızda hemen Klima Servisimize ulaşım sağlayıp arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Klimanın bulunduğu mekanlarda topraklama yeterince yapılmamışsa sigortalar atar.
Klimanın çalışmamasının en büyük sebebi klima ünitelerine elektrik gitmiyor olmasıdır. Satın almış olduğunuz Klimanız ile ilgili tüm problemleri bizlerle dilediğiniz zaman paylaşabilir, müşteri temsilcilerimiz yoluyla yardım alabilirsiniz. Periyodik klima bakımı ile hasar riskine karşı önlem alabilirsiniz. Klima E3 hata kodu klimanın alçak basınç arızasını göstermektedir. Klimadaki iç fan çalışmaması sorunu soğutma fonksiyonunda bulunmazken, ısıtma fonksiyonunda meydana gelebilmesi gibi bir durumda söz konusu olabilir. Her klimanın bakım ihtiyacı farklıdır.
Garanti dışı klima cihazlarında firmamız gibi özel klima servis firmalarından hizmet alabilirsiniz. Klima 88 hata kodu; elektrik kesintisi sonrası 3 dk koruma uyarısıdır. Klima servisi şubesi olarak montaj bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Klima çalışıyor fakat az hava veriyorsa ön paneldeki filtreler yıkanır ve kurutularak takılır. Klima Servisi yapan en usta firmalara Zeki Teknik üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerinin zor durumda kalmaması için bakım ve onarımı sürelerini çok kısa sürelerde tutmaktayız. Klima 5108 arızası SC Coil Bypass Outlet olarak da bilinir. servisimizle iletişime geçerek klima gazı dolumunu sağlayabilirsiniz.
Klimalarda kullanılacak boru çapları klima BTU hesaplama cinsinden büyüklüğüne göre değişir. Klima montaj ustası gerekli sertifikalara sahiptir. Klima U4 arızası İç ünite ve dış ünite arasındaki iletişim hatası olarak bilinmektedir. VRF klima montaj hizmetimizle Türkiye'nin genelinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Piyasanın gerek teknolojik gerekse de ürün çeşitliliğini sürekli takip ederek hizmetlerimizi yenilemekle beraber, ihtiyaca uygun çözümler sunarak kalite kelimesinin hakkını vermek misyonumuzdur. Klima montajı doğrudan klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen çok önemli bir etkendir. Klima İç Ünite Çalışmama Sebepleri arasında klimanızın On / Off ayarlarıdır eğer kumandanız ile çalıştırmaya çalışıyorsanız kumandanız bozulmuş olabilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Diyarbakır ilinin bütün bölgelerine geniş kapsamlı hizmetimizi sunmaktayız.

Her An Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder