background

Sur Regal Beyaz Eşya Servisi

Sur Regal Beyaz Eşya Servisi
Sur Regal Beyaz Eşya Servisi: Diyarbakır klima teknik servisi olarak sizleri düşünmek bizim görevimizdir. Klima bakım, tamir, montaj gibi farklı alanlarda kendisini en iyi şekilde yetiştirmiş olan çalışma arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yapıya sahiptir. Klima arızaları konusunda deneyimli olan teknik ekiplerce, klimanın elektronik kartı üzerinde gerekli kontrolü yaparak, arızanın giderilmesi veya doğrudan yenisi ile değişimi gerçekleştirilir. Klima Servisimiz hizmet kalitesini her geçen gün artıran ve geniş müşteri portföyüyle hizmetini etkili ve nitelikli biçimde sunan saygın bir servistir. Klima sıcak hava vermiyor ise kumanda arızalı olabilir. klima tamiri olarak klima ile ilgili montaj, bakım ve tamir işlerinizi deneyimli personellerimiz ile haftanın her günü sizlerle buluşturuyoruz.
Klimalar insan hayatının vazgeçilmez teknolojik aletleridir. Klima mavi kırmızı ışıklar yanıp sönüyor ve CH hata kodu çıkıyorsa klimanın sigortasını kapatıp 3 dakika bekledikten sonra tekrar açın. Klima yer değişimi ücreti klima enerji sarfiyatı ne kadar, web sitemizden öğrenebilirsiniz. Klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. Klima dış ünitesinin dengede olmaması klimanın ses yapmasına neden olabilir. Çevreye dost ve güvenliğinizi koruyan sorunsuz klima montaj hizmetleri veriyoruz. Klima A5 arızası yüksek basınç kontrolü veya donma koruması yapmış demektir.
Hava akımı destekleyici filtrelerin temizliği çok önemlidir. Hassas klima arızaları konusunda en iyi tamirciler ile çalışıyoruz. Fiyat olarak diğer bakım ve tamir sağlayan servislere göre çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız. Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Klima montaj ücreti hakkında en iyi bilgiyi merkez ustalarımızdan alabilirsiniz. Klimada nem alma modu seçildiğinde, klima nem alma modunda düşük devirde çalışır. klima Servisi hizmetini; kaliteli hizmet ve konusunda uzman klima teknisyenleriyle sizlere sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanabilmek adına ise servis numaramızı aramanız yeterlidir. Yeterli donanım, uzman kadromuzla kaliteli hizmetin adresi Klima Servisi. Klima sayesinde üşüme ve sıcaktan bunalma şikayetler sıfıra iner. Kontrol için gelen ekip klimanızın arıza tespitini yapar ve onarım ücretini tarafınıza iletilir. Diyarbakır klima tamir yerleri ile iletişime geçerek tüm sorunlarınızı klima bakımı hizmetleri ile rafa kaldırabilirsiniz. Bizi seçtiğinizde, en kaliteli hizmeti garantili şekilde aldığınızdan hiç şüpheniz olmasın.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Diyarbakır ilinin bütün bölgelerine geniş kapsamlı hizmetimizi sunmaktayız.

Her An Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder