background

Sur Vestel Servis Buzdolabı

Sur Vestel Servis Buzdolabı
Sur Vestel Servis Buzdolabı: Yoğunlaşan soğutucu maddenin kondansörde toplanması nedeniyle oluşan klima kompresör arızasının çözümü için kondansörde toplanan fazla sıvı alınır. Klimaların aksatılmadan düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz kullandığınız ürün hakkında klima kullanım şekli ve klima bakım periyotları hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Klima kompresörü devreye girmiyor arızası için Diyarbakır klima tamircilerimizden destek alabilirsiniz. Klima Üç dakikalık koruma özelliği; Çalıştırıldıktan hemen sonra tekrar başladığında, yaklaşık 3 dakika için koruma özelliği tarafından klimanın etkinleşmesi engellenir. klima renkleri tüketicinin isteğine ve zevkine göre değişmektedir. Eskimiş Klima parçalarını onarıyor, tamiri mümkün değilse yenisi ile değiştiriyoruz. 1 garantili tamir servisi klima JH hata kodu ve çözümü konusunda uzmandır. Her üründe olduğu gibi zamanında yapılan periyodik bakım ve arıza tespitleri klimanızın ömrünü uzatır ve performansını artıracaktır. Klima arızalarına en kısa sürede hizmet veriyoruz, üstelik klima arızanızı en uygun fiyatlar ile gideriyoruz, Diyarbakırun her semtine her mahallesine 25 yıldır klima bakım onarım ve tamiri hizmeti vermekteyiz. klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir. Klima eski model cihazlara da hizmet veriyoruz. Bakımı yapılmayan klimalar bulunduğunuz ortama bakteri ve mikrop saçmaktadır.
Klimaların bakımları altı ayda bir yapıldığında ve klima içerisinde bulunan filtreler haftada bir kez olarak değiştirildiğinde klimanın kullanım ömrü olması gerekenden iki misli yükseltilebilir. Klimam L4 hata kodu veriyor ise dış ünite inverter soğutucu kanatçık sıcaklık artışı olmuştur. Klimanızda sekizinci led 8 kez yanıyor 3 saniye sönüyorsa fan arızasıdır. Uzun süre kullanılmayan klimalar ilk çalışma anlarında arızaya geçebiliyorlar, bu sebeple klimanızı temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Klimaların sık sık şalter arttırması klimalarda ciddi problemlerin oluşmasına neden olabilir. Klima bakım ve tamir ustalarımızda Klima cihazlarınızın bakım tamir işlemlerini aynı gün yerinde yaparak sizlere kaliteli ve güvenilir servis imkanlarını da en iyi şekilde sunarak klima bakım hizmeti veriyor. Klima servis ve tamiri için kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Klima kompresör arızaları konusunda hazırladığımız yazılara web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sizlerden gelecek telefonları bekliyoruz. Klima danışmanlarımızla adresinize gelerek klima tamiri, bakımı ve onarımı hizmetleri sunuyoruz. Klimayı bir ısıtma cihazıyla birlikte kullanıyorsanız odanın içindeki havayı düzenli olarak havalandırmanız gerekir. Klimalar farklı çeşitlerde, farklı markalarda ve farklı amaçlar için kullanılıyor olabilir. Klima bakım tamir servisimizi aradığımızda kısa sürede adresinize ulaşan ekip arkadaşlarımız ile birlikte öncelikle sorunlarını inceliyor problemin ana nedeninin tespit etmek suretiyle size bunun maliyetini söyleyerek yerinde tamir hizmeti sunuyoruz. Klima güneş işareti Isıtma konumuna getirme, sıcaklık anlamındadır. Dış hava sıcaklık sensörü arızası klima arıza kodları arasında 5106 hata kodu ile ifade edilmektedir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Diyarbakır ilinin bütün bölgelerine geniş kapsamlı hizmetimizi sunmaktayız.

Her An Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder